Отримати позику

О нас

image

Народна позика – позика на карту

«Народна позика»– це сервіс, який видає швидкий займ на карту. Тут можна отримати кошти на будь-які термінові потреби. Компанія оперативно може нарахувати позичальникам суми до 10 000 гривень. Відсотки невеликі, адже головна задача сервісу – допомогти людям у розв'язанні їх фінансових питань. Гроші можна отримати на побутовий ремонт, купівлю нової техніки, відпочинок чи навчання. Позика оформляється за 20 хвилин, а якщо звернення є повторним, то за 5 хвилин, адже онлайн система вже містить дані про клієнта. Кожен хто звернувся може бути впевнений у надійності Народна позика, адже компанія є зареєстрованим платником податків і значиться в офіційному реєстрі.

Основні переваги сервісу Народна позика

Компанія кредитує всі групи населення, потрібно врахувати лише те, що на суму першої мікропозики на карту встановлений автоматичний ліміт, під час повторних звернень розмір доступних коштів збільшується. Чим Народна позика відрізняється від інших МФО? Які переваги?

  • 1. Головна відмінність цього інтернет-сервісу – це одні з найнижчих відсотків на кредит онлайн. Під час повторного звернення вони збільшуються, проте залишаються досить прийнятними.
  • 2. Кредит онлайн на карту може оформити будь-яка категорія повнолітніх громадян України, які мають паспорт, код, активну банківську карту та доступ до інтернету.
  • 3. Не потрібен особистий візит до банку, заявка подається онлайн, кошти зараховуються також автоматично
  • 4. Заявка обробляється протягом 20 хвилин, а вірогідність позитивної відповіді складає понад 85%.
  • 5. Мікропозика може видаватися на строк до одного місяця. Плюс сервісу, що термін дії кредиту можна продовжити, цей процес називається пролонгацією. Це дозволяє користувачу не псувати кредитну історію та користуватися грошима, скільки потрібно. Також інтегрована проста система дострокового погашення кредиту.

Відгуки наших клієнтів

Клієнти сервісу залишають переважно позитивні відгуки від досвіду роботи з Народна позика. Частіше за все, вони вказують, що завдяки вчасному погашенню позики змогли підняти власний кредитний рейтинг та поліпшити кредитну історію. Також користувачі відзначають високу якість цілодобової технічної підтримки. Всі процеси в компанії клієнтоорієнтовані. Головне, що повинен пам'ятати позичальник під час роботи з будь-якою МФО, що вчасне повернення коштів – запорука хорошої кредитної історії.