Отримати позику

Як отримати кредит без ІПН?

image

При зверненні в будь-яку фінансову установу в нашій країні, будь то банк, ломбард або МФО, за отриманням грошового кредиту, практично завжди від вас вимагатимуть надання паспорта та ІПН. Наявність паспорта для того, щоб оформити кредит не викликає питань, а ось навіщо фінустанові ваш ідентифікаційний код не зовсім зрозуміло. Для початку розберемося в тому, що таке ідентифікаційний код і що з його допомогою можна дізнатися. ІПН (ідентифікаційний номер платника податків) отримує кожен громадянин нашої країни при досягненні повноліття разом з паспортом. Крім фізичних осіб свій ІПН мають і юридичні, різниця між ними в кількості цифр: 12 в першому випадку і 10 у другому. За допомогою ідентифікаційного номера спрощується облік всіх платників податків для фіскальної служби. В Інтернет є кілька ресурсів, які розшифровують ІПН-код і по ньому пропонують деякі дані про власника: ПІБ, стать і дату народження. Чи можна отримати кредит за паспортом без надання ІПН? Скористайтеся послугою МФО Народна позика, щоб отримати швидкий кредит на короткий термін!

Навіщо використовувати ІПН для позичок?

Раніше ми вже з'ясували, що наявність ІПН обов'язково для кожного громадянина нашої країни і він потрібен податкову службу для коректного обліку стягуються зборів до казни держави. Для того, щоб отримати кредит код також необхідний, на вашу ІПН відбувається додаткова ідентифікація і підтвердження вашої особистості. Практично всі існуючі типи кредиторів вимагають пред'явлення ІПН:

 • 1. Банки.
 • 2. Ломбарди.
 • 3. МФО (мікрофінансові організації).

Так що, отримати кредит без ІПН в Україні неможливо? У загальному випадку відповідь буде ствердною. Правда варто зробити пару застережень:

 • 1. Отримати фінансову допомогу без ІПН-коду можна, якщо кредитором вступає приватна особа, яка працює в «сіру», без ліцензії.
 • 2. При повторному зверненні за кредитом в МФО надавати ідентифікаційний код вже не потрібно.

Мікрофінансових організація Народна позика - це відмінний варіант для отримання потрібної суми грошей при виникненні труднощів в житті. Просто зайдіть на наш сайт і оформите кредит в електронному режимі!

МФО - кредит без паспорта та ІПН

Звичайно, коли ви будете відправляти заявку на перший займ в МФО, від вас зажадають, в тому числі, і ІПН для оформлення. Зате вже в наступний раз для видачі грошей він не знадобиться, вся необхідна інформація вже буде зберігатися в архіві організації. Крім цього переваги МФО володіє і рядом інших, в порівнянні з іншими фінансовими установами:

 • 1. Висока швидкість прийняття рішення щодо видачі кредиту.
 • 2. Перша позика для нових позичальників надає собою безвідсотковий кредит.
 • 3. Заявку на видачу кредиту можна оформити онлайн через офіційний інформаційний портал фінансової організації.
 • 4. Для позичальника доступна можливість отримати кредит на карту без ІПН коду. Головна умова - карта повинна бути від українського банку.
 • 5. Позичальником може бути будь-яка людина, незалежно від його соціального статусу.
 • 6. Можливе оформлення документів і укладення договору онлайн за допомогою електронного підпису.
 • 7. Українські МФО надають можливість своїм клієнтам автоматично продовжувати на 1-2 тижні термін погашення позики. Єдине, що для це необхідно - оплатити відсотки по ньому.
 • 8. Каталог МФО допоможе знайти організацію, яка задовольнить всі ваші запити.
 • 9. Можливість подачі заявки на розгляд доступна цілодобово через сайт організації.

Як бачите, моментальні кредити без ІПН цілком собі реальна річ і доступні для кожного. Просто зайдіть на сайт МФО Народна позика і відправте заявку на кредитну допомогу. Оформлення займе трохи часу, вже в цей день ви зможете отримати гроші на карту!