Отримати позику

Яка мінімальна
пенсія в Україні
в 2019 році?

image

Кожна людина має право на гідну старість. Саме тому в нашій країні передбачена можливість отримання соціальних виплат громадянам України пенсійного віку. Це безсумнівний плюс, який показує рівень турботи нашої держави про всі верстви населення, адже в деяких розвинених країнах такі виплати не передбачені. Але якщо зробити розрахунок суми, яка необхідна для нормального існування українця похилого віку, підсумкова цифра здасться зовсім мізерною. Адже пенсіонер повинен купувати одяг, продукти, необхідні ліки і оплачувати комунальні послуги. Добре, якщо при цьому йому допомагають діти. Але якщо немає? Мінімальна пенсія в Україні, яку отримує відпрацювавши визначений термін на державу людина, не справляється з цим. Відмінним виходом в такій ситуації взяти кредит в мікрофінансової організації Народна позика. Швидкі позики, прямо не виходячи з дому!

Розмір мінімальних пенсійних виплат в Україні з 1 січня 2019 року

Розмір виплат для українських пенсіонерів сильно залежить від мінімалок за зарплатою і прожитковим мінімумом в країні. На початку цього року відбулося збільшення цифр цих параметрів, тому мінімальна пенсія 2019 року також підвищилася і тепер становить 1669 гривень. Таку суму отримують українці, які досягли шестидесятипятилетнего кордону і мають стаж роботи в тридцять п'ять років для чоловіків і тридцять - для жінок. Також на законодавчому рівні вказано, що нарахування пенсій для тих пенсіонерів, які відпрацювали більшу кількість років, ніж належить, не може бути менше сорока відсотків від допустимої зарплати. А середня пенсія для українців дорівнює 2500 гривням на 2019 рік. Існує чотири способи отримати стаж для нарахування пенсійних виплат:

 • 1. Загальний. Для розрахунку беруть кількість записів офіційного працевлаштування з трудової книжки і підраховують загальну суму. За такою системою налічується стаж для пенсій для більшості українців.
 • 2. Пільговий. За такою системою підраховують стаж для пільгової категорії людей, що працюють в небезпечних для життя і здоров'я умовах. Формула розрахунку автоматично примножує реальний стаж в два або три рази.
 • 3. Спеціальний. Це накопичувальна система стажу, яка перераховується як сума всіх видів офіційної діяльності на всіх видах робіт.
 • 4. Страховий. За цією системою стаж є сумою тих років, коли людина здійснював виплати ЄСВ до Пенсійного фонду.

Якщо для оформлення пенсії вам не вистачає певної кількості часу (тижнів, місяців або років), то їх цілком офіційно можна придбати. Один рік стажу коштує 16896 гривень, але купити більше п'яти років не дозволяється. Якщо ви є іноземцем, то можете отримати пенсійні нарахування на законних підставах. Це можливо тільки в тому випадку, якщо робота була оформлена офіційно. Умови отримання пенсії такі ж, як і для громадян України.

Умови отримання пенсійної мінімалки для різних категорій людей

В державі немає єдиної системи розрахунку пенсійних нарахувань, так як існує безліч категорій українців пенсійного віку, для яких нарахування соціальних виплат виробляються різними способами. Єдиною умовою, при якому оформляється мінімальна пенсія всім громадянам в Україні, є стаж роботи. Для чоловіків він дорівнює тридцяти п'яти років, а для жінок - тридцяти. Додатково пенсії розрізняють за такими категоріями:

 • 1. віком;
 • 2. вислугою років;
 • 3. інвалідності;
 • 4. втрати годувальника;
 • 5. соціальні.

Також потрібно відзначити, що основний відсоток населення України отримує середній або мінімальний розмір пенсії. Однак є категорії, які отримують в кілька разів більше. До них відносять:

 • 1. військовослужбовців;
 • 2. інвалідів;
 • 3. співробітників вищих судових інстанцій;
 • 4. учасників АТО і бойових дій;
 • 5. шахтарів;
 • 6. медпрацівників;
 • 7. приватних підприємців;
 • 8. співробітників поліції.

Кожна з перерахованих категорій має окремий спосіб розрахунку пенсій, який підлаштовується під будь-які зміни в соціальних виплатах в Україні.

Як виглядає система перерахунку пенсійних коштів в 2019 році

У нашій країні постійно проводять нововведення. Мінімальна пенсія з 1 березня 2019 року також ще змінилася в розмірі, пенсіонерам додалися певні цифри до щомісячної суми коштів, що отримуються. Якщо людина за час своєї трудової діяльності отримував заробітну плату, яка в два рази перевищувала мінімалку, тоді його пенсія збільшиться на 600 гривень. Це за умови тридцатипятилетнего стажу. Якщо при такому ж стажі людина отримувала середню зарплату, то він може розраховувати на надбавку в 300 гривень. Формула, за якою відбуваються нарахування, виглядають наступним чином: «P = Zз x Kз x Kс». Значення P - це обсяг пенсії в гривні, Zз - середня мінімалка за останні три роки роботи, Kз - коефіцієнт зарплати в співвідношенні реальної до усередненої в країні, Kс - показник страхового стажу. Візьміть до уваги, що мінімальна пенсія в Україні 2019 цій ситуації буде залежати від того, коли саме настав пенсійний вік. Людина, що вийшов на пенсію кілька років до того, отримає меншу суму, а той, хто пропрацював довше, - велику.

Рівень мінімальної пенсії для шахтарів

У пенсіонерів, які працювали на шахтах, з липня місяця цього року збільшиться обсяг пенсії на 201 гривню. Загальна кількість грошей, які отримують колишні працівники шахт, не має права бути менше трьох прожиткових мінімумів. Якщо ж вам не вистачає грошей на життя, то скористайтеся унікальною можливістю взяти швидкий позику в МФО Народна позика! У нас тільки найкращі умови!

Покладена фінансова допомога для інвалідів-пенсіонерів

Інваліди, щоб отримати певну суму пенсії в Україні, також повинні відпрацювати на державу і мати стаж. Звичайно, він значно менше, ніж у працездатного населення, і залежить від різних факторів. Якщо людина має інвалідність 1-ої групи, загальний стаж роботи повинен бути 1-10 років. Для інвалідів 2-ий і 3-ї груп потрібно пропрацювати 1-14 років з офіційним працевлаштуванням. Причому не має значення момент, коли була втрачена працездатність: до початку роботи, під час її або вже після звільнення. Для людей з інвалідністю, які бажають оформити пенсію за віком, кошти розраховуються в процентному співвідношенні від встановленого параметра вікового забезпечення:

 • 1. 1-а група - 100%;
 • 2. 2-а група - 90%;
 • 3. 3-а група - 50%.

Для затвердження причини появи інвалідності, встановлення відповідної групи та терміну її дії створена спеціальна медико-соціальна експертиза.

Мінімальна пенсія для військових

Нарахування військових пенсій відбувається за трьома видами:

 • 1. за вислугою років - 50-70% щомісячної допомоги, остаточний обсяг якої буде залежати від кількості виробленого часу;
 • 2. за інвалідністю - 40-100% від всієї суми;
 • 3. через смерть годувальника, якому було покладено така допомога - 30-70% на всю сім'ю.

Перерахунок поточних пенсій для військових категорій стався в січні, і щомісячна мінімалка збільшилася на 750 гривень. За планом в наступному році буде таке ж збільшення.

Чи планується підвищення мінімальної пенсії в 2019 році?

Так як в Україні відбувається постійний перерахунок всіх соціальних виплат, то і офіційні пенсії із завидною регулярністю підвищуються. Якщо вас цікавить, яка мінімальна пенсія в Україні буде в кінці 2019 року - початку 2020 року, то в уряді говорять про підвищення. А ось якою саме буде розмір майбутніх пенсій, поки не вказують. У разі, якщо вам з яких-небудь причин не буде вистачати грошей на необхідні покупки, візьміть позику на суму, якої бракує в МФО Народна позика! Ми будемо раді вам допомогти!

Як вчинити, якщо мінімальної пенсії недостатньо?

Для багатьох пенсіонерів встановлена ​​мінімальна пенсія в Україні 2019 року не дає можливості купувати в достатній кількості потрібні товари або оплачувати послуги. Однак з МФО Народна позика це вже не проблема! Ми пропонуємо взяти кредит на карту на вельми вигідних умовах. Максимальний розмір кредиту - 15 тисяч гривень, він видається на короткий термін. Ця сума цілком може вирішити фінансову проблему і не заборгувати своїм знайомим або родичам. Кредит для пенсіонерів або інших погано забезпечених категорій населення в Україні видається без зайвих документів і зволікань. Досить зробити запит і отримати позитивну відповідь. Після схвалення кредитні гроші виявляться на картці практично миттєво. Для отримання надбавки до пенсії або зарплати вам достатньо мати паспорт, код, карту українського банку. Не потрібно ніяких інших довідок! Звичайно, обов'язковий доступ до інтернету, так як оформлення відбувається через сайт мікрофінансової організації. Це дуже зручно, якщо кредит потрібен швидко чи ні можливості вийти. А досвідчені співробітники нашого допоможуть зробити все правильно. При виникненні з яких-небудь причин непередбачених обставин, коли немає можливості виплатити кредитні кошти, можна замовити послугу пролонгації. Таким чином подовжуються терміни повернення грошей на деякий час, а оплачуються тільки відсотки. Мінімальна зарплата або пенсія? Бракує коштів? Звертайтеся в мікрофінансову організацію Народна позика і отримаєте рішення ваших фінансових проблем у вигляді короткострокового кредиту або довгострокового займу!