Отримати позику

Кредити онлайн
в Миколаєві

image

З кожним роком кредитування населення все більше вдосконалюється і збільшує свої можливості. Вже сьогодні можна отримати гроші в борг, не виходячи з дому, а просто оформивши кредит на картку в Миколаєві. З позичальника вже не вимагають гору документів, довідки про доходи, надання застави та пошуку поручителів. Можна просто скористатися послугами мікрофінансової організації і відправити заявку на видачу потрібної суми кредиту онлайн. МФО Народна позика надає відмінну можливість скористатися послугами компанії на найвигідніших умовах. Ми працюємо відповідно до законодавства України, отримавши ліцензію на діяльність і свідоцтво про регистрации. Наш сервіс дуже зручний і швидкий, тому отримати кредит онлайн в Миколаєві ви можете в найкоротші терміни. Компанія Народу позика працює цілодобово, тому ми можемо надати фінансову допомогу навіть вночі.

Хто може отримати кредит онлайн?

Так як Народна позика дуже лояльна до своїх клієнтів і піклуватися про зниження кількості часу на оформлення кредиту, відразу потрібно позначити, хто ж може отримати позику в МФО. Оформлення кредиту онлайн в Миколаєві можливо практично для всіх:

 • 1. Якщо ви хочете відправити запиту на отримання позики, то його видають тільки повнолітнім громадянам України. При цьому вік клієнта не повинен перевищувати сімдесяти років.
 • 2. Обов'язково необхідно мати паспорт і податковий код. Саме за останнім відбувається перевірка головних даних про клієнта, тому вводити його потрібно правильно і перевірити всі цифри перед відправкою запиту. У деяких випадках, якщо зазначена інформація і перевірка не збігається, система сервісу може зажадати скани документів.

Якщо ваш вік відповідає і при цьому є всі необхідні документи, можна почати процедуру оформлення онлайн кредиту на карту. Мікрофінансові організації не враховують стару кредитну історію позичальника, тому тут ви можете почати все з чистого аркуша. Також вам не потрібно вказувати, для яких цілей вам потрібні гроші. Ви їх можете витратити на покупку телефону або продуктів, оплати комунальних послуг або на подорож.

Як виглядає процесу видачі кредиту онлайн?

Насправді, отримати гроші через інтернет зовсім не важко, навіть недосвідченому користувачу. Розглянемо, як узяти кредит в Миколаєві:

 • 1. пройдіть реєстрацію на сайті організації і заведіть свій особистий кабінет;
 • 2. заповните анкету, внесіть всі свої дані в порожні поля;
 • 3. додайте в свій аккаунт банківську картку і прив'яжіть її - саме на цей рахунок будуть надходити позикові гроші;
 • 4. надішліть заявку на видачу потрібної суми кредиту;
 • 5. дочекайтеся, поки вам подзвонить менеджер компанії на вказаний при реєстрації номер телефону, підпишіть онлайн договір електронним підписом;
 • 6. отримаєте запитані в обсязі кошти на свою карту і скористайтеся ними.

Основні вимоги за позиками в Народна позика

Оформляючи кредит в Миколаєві, потрібно взяти до уваги й основні вимоги організації кредитора при співробітництві. Перерахуємо їх:

 • 1. клієнт може отримати максимальну кількість грошей в перший раз - 125 тисяч гривень;
 • 2. кредити для новачків видаються до 12 тисячі гривень за раз, потім можливо підвищення кредитного ліміту за умови погашення позички в термін;
 • 3. погасити заборгованість по кредиту онлайн необхідно протягом місяця, якщо ви не встигаєте зробити це в строк, пролонгуйте кредит до п'ятнадцяти днів, щоб не вийти в прострочення;
 • 4. позичальники, вперше звернулися в компанію, можуть розраховувати на мінімальну процентну ставку по кредиту;
 • 5. оплатити кредит можна різними способами: через термінал самообслуговування, в особистому кабінеті на сайті або через сервіс Приват24.

Хотите получить срочный онлайн кредит? Используйте услуги сервиса Народна позика – с нами вы сможете воспользоваться деньгами на карточке в день подачи заявки!