Отримати позику

Мінімальна зарплата
в Україні в 2019 році
або як на сьогоднішній
день жити на ці гроші

image

Виконати розрахунок бюджету та планування розтрат - це складний процес, який вимагає максимальної уваги і концентрації на цій справі. Заробітна плата залежить від кваліфікації працівника, його посади та навичок. По закінченню цілого місяця роботи кожен отримує гроші, які заробив. Мінімальна зарплата чистими на руки - це офіційна встановлена державою найменша сума, яку отримує працівник за свою працю. В Україні ця сума досить низька і безліч громадян намагаються прожити на ці гроші.

Ситуація із заробітною платою в світі

У європейських країнах немає такого поняття, як оплата за цілий місяць роботи. У світі завжди підраховують свій заробіток за рік. Там гроші нараховуються за кожну годину, який співробітник провів на своєму робочому місці. Так можна приблизно виконати підрахунок тієї кількості грошей, яку заробляє середньостатистичний житель Європи в рік або цілий місяць. Нагадаємо, що розмір мінімальної зарплати в Україні 2019 становить 160 доларів. А як же йдуть справи в інших країнах усього світу? Наприклад, розмір, який становить мінімальна зарплата 2019 у робочих Люксембургу - 2353 долара США, трохи менше в Австралії - 2100. Тут же поруч йде Бельгія, де отримують мінімум 1820 Нідерланди 1814 і Ізраїль 1500. Це одні з найбагатших і розвинених країн , відповідно і рівень заробітку тут істотно відрізняється. Саме виходячи з розрахунку таких оплат сюди прагне все більше і більше іноземців. У ці країни їдуть з надією на краще життя, роботу і заробітну плату. Серед країн, де обсяг мінімальної оплати дещо менше можна виділити Греції, де робітники отримують 860 доларів, Угорщину - 527, Румунії - 509, Угорщину 527. Звідси можна зробити висновок про те, що зарплата в Україні на даний момент найменша в світі.

Чому мінімальна зарплата саме така?

Для того, щоб зрозуміти звідки беруть такі цифри на мінімальні зарплати в Україні необхідно розібратися, які чинники впливають на це. Практично щороку офіційна сума мінімалки переглядається і змінюється. Головний фактор, який впливає на її величину - це стан економіки в усій країні. Держава повинна орієнтуватися на всі сфери і тільки виходячи з цих даних визначатися з зразковим розміром мінімальної зарплати. До важливих факторів від яких залежить мінімалка варто віднести рівень безробіття в цьому році, вартість продуктів і комунальних послуг, швидкість інфляції і багато іншого. Якщо хоч трохи вникнути в це питання, то відразу стане ясна одна проста річ. Чим нижче економічний рівень в країні, тим буде менше розмір зарплати в ній. За цим принципом і вираховувалася мінімальна офіційна зарплата в Україні 2019 рік.

На що впливає цифра мінімального заробітку?

Виходячи з суми мінімальної оплати праці можна виконати розрахунок багатьох інших показників в країні. До них можна віднести:

 • 1. Рівень прожиткового мінімуму в Україні в мінімальній сумі в розрахунку на одну людину;
 • 2. Кількість відрядних виплат;
 • 3. Посібники;
 • 4. Пільгові виплати;
 • 5. Cтрахування;
 • 6. Мінімальна пенсія;
 • 7. Кількість судових зборів;
 • 8. Штрафи.

Отримуючи мінімальну зарплату кожна людина повинна мати можливість забезпечити собі якісне життя. Для цього необхідно мати кошти на оплату всіх перерахованих вище послуг.

Яка ситуація в Україні?

У 2019 показник мінімальної зарплати у жителів України становить 3360 гривень з урахуванням всіх податків. Не можна сказати, що ця сума гідна і здатна повністю покрити витрати і потреби наших громадян. Але якщо порівняти цей обсяг доходу з минулими роками, то можна зробити висновок, що заробіток суттєво зріс. Це говорить про те, що в країні є позитивна динаміка. Чи буде вона тривати, в цьому питання. Мінімальна зарплата - це та сума грошей, яку повинен мати кожна людина по закінченню місяця своєї праці. Адже керівництво не може знижувати обсяг мінімальної заробітної плати ні за яких обставин. Ця сума фіксована державою України та змінювати її може тільки воно.

Які виплати включені?

З чого ж складається мінімальний заробіток українців і від чого залежить? Сюди включена надбавка за важку працю, премії. Також сюди входять додаткові кошти, які нараховуються за опрацьовані роки і індексації. В кінці 2019 року планується збільшення заробітної плати в Україні. Коли саме і якою вона стане поки що невідомо. Така новина не може не порадувати жителів нашої країни. Не варто забувати про те, що з іншого боку разом з підвищенням мінімалки, будуть перераховуватися і інші цифри. Існують додаткові виплати в Україні, які не входять до виплачується мінімальну заробітну плату. Тому можна завжди розраховувати на те, що за місяць сума буде дещо більше. До таких виплат відносять:

 • 1. Оплата нічних змін;
 • 2. Грошові винагороди у свята;
 • 3. Грошові компенсації;
 • 4. Виплати з метою підвищення мотивації.

Існування таких додаткових виплат визначається начальством, як і їх обсяг. Але навіть цих коштів часто не вистачає для нормального життя.

Що робити, якщо не вистачає грошей?

Якщо в інших країнах нашого світу людині можна жити на мінімальну зарплату і при цьому ні в чому собі не відмовляти, то у нас все не так просто. Велика частина українських жителів змушена НЕ повноцінно жити, а виживати на мінімалку, а робити це дуже складно. Найчастіше немає достатніх коштів на найелементарніші потреби, не кажучи вже про те, що існують несподівані великі грошові витрати. Що робити, якщо ви ставитеся до тієї категорії, якій звертатися за допомогою ні до кого і ні бажання? У такій справі незамінним помічником можуть стати мікрофінансові організації або просто МФО. Тут ви зможете взяти кредит онлайн, це не займе багато часу і зусиль. Чому саме цей вихід вважається найбільш оптимальним і може припасти вам до душі? Для цього розглянемо кілька важливих сторін, які притаманні МФО:

 • 1. Отримання грошей в "Народна позика" відбувається всього за 30 хвилин в електронному варіанті. Якщо ви будете звертатися в ту ж організацію ще раз, то на це піде всього 10 хвилин вашого часу.
 • 2. Кредит онлайн дозволить вам здійснити операцію швидко, при цьому не доведеться витрачати зайві кошти на проїзд. Не потрібно буде шукати, добиратися і сидіти в очікуванні.
 • 3. У МФО Народна Позика немає упередженого ставлення ні до якої соціальної групи громадян. Тут можлива видача кредиту тієї категорії осіб, яка досягла 18 років і знаходиться на навчанні у ВНЗ, колишнім ув'язненим, багатодітним, а також тим, хто знаходиться на пенсії або не працює.
 • 4. У тому випадку, якщо у позичальника немає можливості провести виплати в призначений термін, є вихід. Для цього кредитор пропонує послугу пролонгації. Для початку в такому випадку потрібно виплатити всю суму за нарахованими відсотками. Після цього можна буде продовжити термін, протягом якого можливе повернення грошей.

Що необхідно для оформлення кредиту, якщо немає можливості економити?

 • 1. Переконайтеся, що у вас є при собі український паспорт, ідентифікаційний код, карта будь-якого банку України.
 • 2. Визначтеся з тим, яка організація вам підходить. Найкраще скористатися послугами сайту Народна Позика онлайн. На ньому зібрана інформація про всіх українських кредиторів, виділені найкращі і надійні.
 • 3. Наступний крок - перехід на сайт обраної організації. Тут вкажіть суму, яка вам необхідна, а також час, протягом якого ви її збираєтеся повернути.
 • 4. Вам потрібно зареєструватись на сайті, із зазначенням всієї необхідної інформації про себе в електронному вигляді.
 • 5. Надішліть свій запит і чекайте відповідь від кредитора.
 • 6. На вказану поштову скриньку буде відправлений договір, який вам потрібно підписати.
 • 7. Найкраща новина - лише через близько 10 хвилин гроші прийдуть вам на банківський рахунок.

На даний момент в цьому році не передбачається значного підвищення заробітної плати на території України. Ми пропонуємо вам простий спосіб отримання бажаної суми і допомоги від Народної позика, якими ви завжди можете скористатися. Протягом короткого часу гроші будуть у вашому розпорядженні. Не забувайте про своєчасну оплату, щоб у вас не виникло проблем з виплатами. Бажаємо, щоб вас більше не турбувало питання мінімальної заробітної плати в Україні. Народна Позика подбає про вас і вашому доході.