Отримати позику

Споживчий кредит
багатодітним сім'ям

image

Кожна багатодітна сім'я потребує таких же побутових придбань, як і звичайні сім'ї або самотні люди. Однак кількість їх покупок значно більше - рази в два-три. На сьогодні в Україні існують тільки пільгові кредити для багатодітних сімей на житло, всі інші проблеми вони повинні вирішувати самостійно. А щомісячних витрат для великих сімей досить багато:

 • 1. регулярна купівля продуктів харчування;
 • 2. придбання одягу і взуття по сезону для кожного члена сім'ї;
 • 3. канцелярське приладдя для школярів і вихованців дитсадка;
 • 4. можливість оплати гуртків розвитку і секцій за інтересами;
 • 5. медичне обслуговування і придбання лікарських препаратів;
 • 6. оплата проїзду в транспорті;
 • 7. оплата спільного відпочинку та багато інших потреб.

Таким чином, щомісячні покупки тільки на саму мінімальну, не рахуючи необхідних для дітей розваг, налічують великі суми. Покладена державна допомога - це крапля в морі в сучасних реаліях високих цін абсолютно на все. Якщо ви потребуєте допомоги або отриманні пільгових кредитів, просто зверніться в організацію Народна позика! Ми зможемо допомогти вам в найкоротші терміни!

Що пропонують банки?

На жаль, сьогодні в Україні взяти споживчий кредит на особливих умовах для багатодітних сімей неможливо. Для них не передбачені пільги, а процентна ставка така ж, як і для звичайних людей. Єдиний варіант отримати знижку - це використовувати періоди акцій і спеціальних пропозицій від банку для всіх категорій населення. У цьому випадку можливо істотно знизити відсотки за користування кредитом і повернути його з найменшими втратами.

Альтернативний варіант отримання кредиту

Будь-який українець, навіть з багатодітної сім'ї, може взяти кредит у небанківської організації. Це може бути ломбард або приватний кредитор. Як варіант - позичити грошей у родичів. Але ці способи бажано використовувати як самий крайній варіант, так як вони насправді мають безліч вад. Розглянемо ближче.

 • 1. Кредити в ломбардах - це ніщо інше, як звичайна здача в заставу цінного майна. Це може бути побутова техніка, ноутбук або комп'ютер, дорогоцінні камені і метали, дорогі наручні годинники або мобільні телефони. У ломбарді ви можете отримати суму, якої бракує після оформлення договору і передачі у тимчасове користування свого майна. Потрібно врахувати, що якщо ви не зможете повернути взяту суму вчасно, тоді річ в заставу стає власністю ломбарду. Повернути її можна буде шляхом звичайного викупу. Однак коштувати це буде набагато дорожче.
 • 2. Приватний кредитор - це ще один спосіб позичити гроші. Це приватні особи, які пропонують отримати споживчий кредит для багатодітних сімей на побутові потреби. Для цього необхідно лише зателефонувати за номером телефону і відправити скани особистих документів. Але зазвичай діяльність таких приватних кредиторів нічим не регламентується, вони не мають ліцензії на це. Саме тому умови користування кредитом можуть помінятися в будь-яку хвилину.
 • 3. Якщо ви вирішили позичити гроші у родичів, то будьте готові до неприємних наслідків у разі неповернення всієї суми в строк. Це велика ймовірність зіпсувати відносини, так як ваші близькі можуть розраховувати на цю суму, щоб витратити на свої потреби.

Мікропозики - швидкі гроші для кого завгодно!

Відмінною альтернативою всіх зазначених варіантах є мікрофінансові організації. Вони надають споживчі кредити для багатодітних сімей на вигідних умовах. Однією з таких організацій є Народна позика. Найголовніші переваги:

 • 1. Терміни. Кожна заявка обробляється протягом тридцяти хвилин, тому при великій потребі і терміновості гроші можна отримати в той же день.
 • 2. Перша позика для тих, хто вперше користується послугою, видається без відсотків. Це відмінна допомога для тих, хто потребує, і хороша можливість заощадити.
 • 3. Взяти кредит можуть всі категорії громадян - багатодітні сім'ї, мами в декреті, пенсіонери, безробітні тощо
 • 4. Щоб отримати гроші немає необхідності в зборі пакету документів, достатньо надати паспорт та код.
 • 5. Якщо ви не можете виконати боргові зобов'язання прямо зараз і повернути всю заборгованість, тоді скористайтеся послугою пролонгації позички. Сплатіть відсотки, а тіло кредиту виплатите через дві-три тижні.

Одним з головних плюсів використання послуг мікрофінансових організацій є онлайн займ на карту. Тепер отримати споживчий кредит багатодітна сім'я може прямо з дому, тільки використовуючи комп'ютер або телефон. Ще один плюс - то цілодобова робота МФО, так що замовити гроші ви можете в будь-який час. Якщо зараз ви шукайте надійну мікрофінансову організацію, тоді просто заходите на сайт Народна позика! У нас найвигідніші пропозиції!