Отримати позику

Приватні кредитори України.
Каталог з найкращих

image

Останнім часом жителі України відчувають великі фінансові труднощі. Пов'язано це з поганою і нестабільною ситуацією з економікою, низькими заробітними платами і частим зростанням вартості продуктів, комуналки. Бажання жити краще, а іноді гостра необхідність в грошах змушують українців звертатися за грошима до кредиторам. Минуло вже той час, коли за необхідною сумою необхідно було звертатися до рідні або друзям. Сьогодні ви можете скористатися послугами МФО і забути про свої проблеми. Приватні лихварі надають можливість взяти кредит онлайн і не витрачати час на очікування запиту і рішення в чергах. Мікрофінансові організації - це невеликі компанії, які видають кредит від приватної особи потенційному позичальникові на певний проміжок часу. Це може бути місяць або кілька днів, протягом яких позичальник зобов'язується виплатити всю суму.

Що з себе являє приватний кредитор?

Кредитор - людина, що працює у фінансовій компанії, який дає в борг певну суму грошей. Зазвичай мікрофінансові організації видають в кредит до 10000 - 15000 грн. Гроші можна брати як на місяць або більше, так і на кілька днів. Основна умова, яку необхідно виконати - повернути видану вам суму грошей в зазначені в договорі терміни. Список, а також всю інформацію про дії існуючих МФО ви можете подивитися на нашому сайті Народна Позика. Ми займаємося видачею кредитів протягом тривалого часу і вже встигли заслужити гарну репутацію.

Послуги приватних кредиторів

Реального, чесного кредитора дізнатися досить просто і не потрібно витрачати багато часу на пошук. Це людина або організація, які видають кредит виключно на підставі договору з потенційним позичальником. Після відправлення запиту ви можете отримати необхідну суму на банківський рахунок. Що ви можете очікувати, коли будете звертатися в МФО:

 • 1. Пропозиція послуги кредитування в мінімальні терміни від 5 до 7 днів;
 • 2. Можливе кредитування і на тривалий період часу до 2 місяців;
 • 3. Можливість замовлення такої послуги як пролонгація договору при необхідності;
 • 4. Час очікування відповіді на запит не більше 30 хвилин.

При повторному зверненні в Народну позика для співпраці ми гарантуємо вам, що час очікування відповіді на запит буде скорочено. Вам доведеться почекати не більше 10 хвилин і договір з компанією буде укладено, а гроші прийдуть на рахунок.

Які умови необхідні для роботи приватного кредитора?

Реальний і чесний кредитор може працювати онлайн. Для того щоб отримати послугу кредитування вам необхідно виконати декілька умов. Мати при собі потрібно лише паспорт України та ідентифікаційний код. Хто може стати клієнтом МФО і розраховувати на кредит онлайн?

 • 1. Людина, що знаходиться на даний момент на пенсії;
 • 2. Особи, які досягли 18 років і перебувають на навчанні у ВНЗ;
 • 3. Люди без постійної роботи і заробітку.

Ми надаємо кредитування в Україні навіть для тих, у кого раніше могли з'являтися проблеми з банком. Слідство таких проблем зазвичай погана історія кредитів, але це нас не лякає. У Народній позика ми допоможемо вам вирішити проблеми з грошима і налагодимо разом ваше життя. В якості спеціального пропозиції ми надаємо можливість оформити перший кредит під 0%.

Як знайти реального і чесного кредитора?

Перше, що необхідно зробити при необхідності кредитування - це вибір гарного кредитора і МФО, які будуть чесно працювати. На що ж потрібно звертати увагу в такому випадку і як не помилитися, здійснюючи оформлення позики?

 • 1. Ознайомтеся з відгуками та іншою інформацією про обраної мікрофінансової організації. Таким чином, перед кредитуванням, ви зможете скласти свою думку про компанії та її репутації. Також зможете подивитися на роботу компанії в дії.
 • 2. Визначтеся і виберете для себе кращі фінансові компанії України, які працюють на відповідних вам умовах. Після цього порівняйте розміри процентної ставки і зробіть вибір найоптимальнішою. Для цього існують спеціальні каталоги, де зібрані всі МФО. На пошуки не доведеться витрачати багато часу.
 • 3. Дізнайтеся, чи є у вибраного кредитора така послуга як пролонгація договору. Ця пропозиція стане корисним в разі виникнення непередбачених обставин.
 • 4. Чесні і реальні кредитори дозволяють взяти перший кредит під 0%.

У Народна позика ми регулярно проводимо для своїх клієнтів і потенційних позичальників акції і даємо бонуси. Тут ми дбаємо про те, щоб ви могли швидко і просто вирішити свої проблеми з грошима. Для складання договору вам необхідно мати паспорт громадянина України, а також ідентифікаційний код. Час очікування відповіді на запит залишає не більше 30 хвилин.

Каталог приватних кредиторів України

Ми виділили для вас список найкращих приватних кредиторів України, які мають хорошу репутацію і готові до співпраці. Їм вдається працювати на вигідних умовах і допомагати потенційним позичальникам швидко вирішувати фінансові проблеми.

 • 1. ШвидкоГроші надають кредит в своєму сервісі до 5 000 грн;
 • 2. Дінеро, TopCredit і MoneyVeo до 15 000 грн;
 • 3. MegaGroshi до 14 950 грн;
 • 4. Miloan до 12 000;
 • 5. Сервіс БистроЗайм, CreditPlus, AlexCredit і MyCredit дають можливість отримати до 10 000.

Звернувшись до нас в "Народна Позика" ви гарантовано отримаєте рішення своїх проблем з грошима і вигідні пропозиції. Фінансові труднощі можуть з'явитися у всіх, не варто боятися звертатися в приватні МФО, тут ми вам допоможемо. А розмір нашої процентної ставки вас точно порадує.