Отримати позику

Простий спосіб
отримання кредиту
в Народна позика

image

В Україні сьогодні кредит на карту онлайн вважається найпростішим способом отримання грошей для особистих потреб. Якщо у вас зламалася побутова техніка або виникли форс-мажорні обставини, просто використовуйте мікрофінансові організації для оформлення позичок. Онлайн кредити легко оформити в більш ніж вісімдесяти компаніях і в одній з них ви точно знайдете самі відповідні умови кредитування. МФО Народна позика - це хороша можливість отримати вигідну пропозицію відразу в одному місці. Потрібні гроші прямо зараз? Заходьте на наш сайт і відправляйте заявку!

Кредитування на карту і готівкові гроші: чи є різниця в оформленні?

Щоб замовити мікрокредит на карту, немає необхідності ходити в відділення компанії. Всі дії дуже просто зробити через інтернет. Які переваги є у онлайн позичок:

 • 1. Для отримання грошового переказу від мікрофінансової компанії не потрібно збирати купу непотрібних документів. Надайте тільки свій паспорт і податковий код, складіть заяву.
 • 2. Щоб підтвердити платоспроможність, клієнтові не потрібно приносити довідку з офіційного місця роботи. Досить буде просто її вказати в анкеті, написати суму свого доходу і надати можливість співробітнику зв'язатися з знайомими, готовими підтвердити особу позичальника.
 • 3. Високий рівень лояльності МФО уможливлює отримати кредит онлайн на карту без відмови навіть тим клієнтам, які мають погану кредитну історію. Найголовніше, щоб при цьому у вас не було поточних заборгованостей в інших мікрофінансових компаніях (допускається не більше трьох прострочень від дев'яноста днів).
 • 4. Для отримання необхідної суми людина може навіть не виходити з приміщення, всі дії відбуваються в мережі. Заявка на отримання кредиту подається на сайті компанії, через нього відбувається взаємодія зі співробітником компанії, який її перевіряє.
 • 5. Звернути за позикою онлайн може будь-яка людина: студент, мама в декреті, пенсионе або безробітний. Позичальник може підтвердити свої прибутки в письмовому вигляді. Якщо і в анкеті ви вказали достовірну інформацію, тоді при перевірці буде видно, що ви взяли на себе зобов'язання по кредиту і мають намір його повернути будь-що-будь.

Якщо ж щось оплатити вам потрібно готівкою, тому і взяти ви хочете теж готівку, від походу в відділення банку або МФО вам не відкрутитися. Заздалегідь дізнайтеся, які документи вам будуть потрібні. Найважливішими є: паспорт і код, довідка про доходи, але в залежності від організації і кількості грошей можуть зажадати і інші. Щоб оформити і отримати подібний позику, людині потрібно відправиться в відділення, може і не один раз, для підписання договору. Сьогодні існують компанії, що надають кредит на карту, але в офісі організації. Щоб отримати гроші, позичальник повинен також прийти зі своїми документами в відділення, прямо там заповнити анкету і відповісти на питання співробітників. Там же буде перевірятися і кредитна історія позичальника. Якщо все буде схвалено, тоді клієнт диктує номер своєї карти і на неї перераховують кошти в повному обсязі.

Позики онлайн: чи є відмінності?

У сучасному світі, коли все купується і продається через всесвітню павутину, взяти кредит онлайн на карту - це нормально. До того ж, сервіси, що видають онлайн позички, з кожним роком все більше удосконалюють свої послуги і взаємодія з кожним клієнтом. Головні переваги інтернет-сервісів, що видають позики:

 • 1. Всі операції з видачі коштів відбуваються практично миттєво. Якщо ви звертаєтеся в компанію в перший раз, то підтвердження вашого облікового запису та схвалення кредиту займе близько півгодини. Повторний запит на кредитування буде вже автоматичним, тому пройде не більше семи-десяти хвилин.
 • 2. У будь-якому МФО взяти кредит на карту дуже просто. Всі вони пропонують вигідні умови, мінімум документації і час очікування. Якщо вся інформація відразу вноситься вірно, то отримати кредит можна за тридцяти хвилин.
 • 3. Для погашення позичок використовують зручні сервіси, наприклад, інтернет-банкінг Приват24, найближчий термінал або переклад безпосередньо з карти. При неможливості заплатити за кредитними зобов'язаннями прямо сьогодні, пролонгуйте свою позику. Для цього необхідно заплатити за нарахованими відсотками, після чого можна користуватися кредитом ще таку ж кількість часу.

Чи можна отримати кредит на картку ПриватБанку?

Одне з важливих питань, яке задають клієнти, оформлюючи кредит онлайн на карту України, чи можна використовувати карту Привату. Це найпопулярніший і зручний банк для населення в Україні, тому подібне питання не дивне. Отже, оформити позику можна абсолютно на будь-яку карту, але все ж таки є деякі, на які перерахувати гроші не вийде ніяк. Розглянемо їх:

 • 1. Карти, які не належать клієнту. Якщо ви хочете прикріпити до свого аккаунту картку, яка має інше ім'я, то ваш кредит буде однозначно відхилений. Навіть при введенні всіх атрибутів карти, ви повинні бути її власником і ім'я позичальника в акаунті має збігатися з ім'ям карти.
 • 2. Карти, які не діють або прострочені. Їх можна прикріпити, вони навіть можуть пройти перевірку, але перерахувати на них кошти не вийде.
 • 3. Карти зарубіжних банків. Так як оформити кредит на карту в будь-якому МФО України можна тільки в національній валюті, то і карти слід використовувати українських банків.
 • Дотримуючись всі умови, які пропонують МФО, ви точно зможете запросити кредит на карту без відмови. Це важливо, якщо гроші потрібні вже сьогодні.

Народна позика - надійне і ефективне кредитування!

Компанія Народна позика надає кредит онлайн на карту цілодобово Україна вже кілька років, тому всі підводні камені давно відомі і пройдені. Сайт нашої компанії адаптований для кожного клієнта, який бажає отримати додаткові гроші. Причини звернутися в нашу компанію:

 • 1. видача кредитів можлива до п'ятнадцяти тисяч на місяць;
 • 2. новачки цілком реально можуть отримати до дванадцяти тисяч гривень;
 • 3. при необхідності онлайн кредит легко пролонгувати;
 • 4. погасити кредит і відсотки можна через термінали, банкінг Приват24 і інші подібні сервіси;
 • 5. на сайті є безліч підказок для новачків, тому оформлення не буде важким або незрозумілим.
 • Де б ви не знаходилися, в Народна позика можна взяти онлайн кредит на карту на необхідну суму грошей вже прямо зараз! На сайті ви завжди зможете переглянути всі акційні пропозиції та іншу цікаву інформацію. Залиште свій номер телефону або пошту, щоб отримувати розсилки з промокодом і персональними пропозиціями. Ми чекаємо вас!