Отримати позику

Способи оформлення
миттєвого
кредиту в Києві

image

Людям, які отримують зарплати середнього або нижче рівня, часто не вистачає грошей до получки. Особливо це помітно, коли трапляються різні форс-мажорні обставини і гроші потрібні просто негайно. Отримати готівковий кредит в Києві або оформити його на карту за допомогою онлайн позики дуже легко в мікрофінансовій компанії Народна позика.

Кредит готівкою в Києві - це просто!

Багато мікрофінансові компанії надають кредит готівкою в Києві. Щоб видача грошей сталася на руки, необхідно відвідати відділення МФО і подати заявку на кредитування. При цьому потрібно не забути паспорт України та ІПН. Кваліфіковані фахівці компанії допоможуть в оформленні заявки і прийняття рішення по кредиту для вас. Відзначають такі переваги кредиту готівкою:

  • 1. Отримати швидкий кредит в Києві готівкою можна на досить велику суму (до двадцяти тисяч гривень). І це без надання довідки про доходи. Тоді як в банку ви можете отримати до трьохсот тисяч, але при цьому потрібно зібрати купу документів.
  • 2. Гроші видаються відразу ж, тому не потрібно переплачувати відсотки за їх зняття в банкоматі.
  • 3. Рішення на видачу кредиту практично миттєве.

Слід зазначити, що в МФО ви не зможете отримати кредит готівкою на квартиру або оформити кредит на авто, за цим потрібно буде звернутися в банк. А в ломбарді є можливість отримати кредит під заставу авто, дорогоцінних металів, будинки або квартири. Але будьте готові до того, що застава може залишитися в цій організації назавжди. А в МФО Народна позика ви можете отримати гроші в борг до зарплати на короткий термін, за який вам потрібно буде повернути борг.

Швидкий займ через інтернет на картку

Отримати кредит на карту в Києві набагато простіше, так як сам процес займає не більше тридцяти хвилин. Покрокова інструкція оформлення кредиту в мікрофінансової компанії Народна позика:

  • 1. на сайті потрібно подати заявку на кредитування, вибравши потрібну суму;
  • 2. в анкету ввести дані паспорта та ідентифікаційного коду (ІПН);
  • 3. підтвердити оператору компанії свій намір отримати гроші на карту;
  • 4. ввести номер банківської картки, дочекатися позитивного рішення про кредитування;
  • 5. дочекатися, поки на карту переведуть гроші і зняти їх в банкоматі.

Якщо ви отримали кредит з 18 років на карту і на даний момент не можете повернути гроші, тоді просто продовжите їх оплату. Ця послуга називається пролонгація і доступна всім. Ви можете не турбуватися про штрафи та пені, так як сплативши відсотки, що набігли, тіло кредиту ви можете заплатити пізніше. Потрібен миттєвий кредит в Києві? Заходьте на сайт МФО Народна позика і подавайте заявку на відсутню суму кредиту! Максимум через тридцять хвилин ви отримаєте на карту гроші!